Російські окупанти намагаються "промити мізки" українським дітям, проводять пропагандистські уроки й заходи на тимчасово окупованих територіях – ЦНС

Київ. 13 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти проводять пропагандистські уроки й заходи на тимчасово окупованих територіях України, намагаючись "промити мізки" українським дітям і переконати їх у тому, що загарбники нібито врятували їх від "нацистів", повідомляє Центр національного спротиву України.

"Ворог активно промиває мізки дітям на тимчасово окупованих територіях, аби знищити ціле покоління українців", – ідеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що в школах на тимчасово окупованих територіях, які є "просто пропагандистськими центрами з завезеними педагогами з Росії", щодня проводяться т.зв. розмови про важливе.

"Метою цих уроків є переконати місцевих дітей у тому, що РФ їх урятувала від "нацистів", а захоплені землі споконвіку були російськими", – наголошують у центрі.

Там повідомляють, що загарбники також збільшили кількість пропагандистських заходів на півдні, куди дітей звозять на виступи блогерів, спортсменів і музикантів із Росії.

"Аналогічні зустрічі відбуваються в дитячих таборах, куди росіяни вивозять українських дітей для "лікування". На заходах посіпаки кремля переконують дітей, що РФ – успішна країна й дає великі можливості, на відміну від "нацистської" України", – уточнюють у ЦНС.

У центрі також додають, що ворог вдається до маніпуляції з дітьми через те, що пропаганда окупантів не працює на дорослих і РФ не має підтримки на тимчасово окупованій території.

administrator

Related Articles