"Сентравіс" продовжує працювати на повну потужність, своєчасно виконуючи замовлення

Київ. 29 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., продовжує роботу основного виробництва в Нікополі (Дніпропетровська обл.) на повну потужність, а також на своїй філії в Ужгороді.

“Незважаючи на постійні обстріли і несприятливі умови, наш виробничий майданчик у Нікополі не лише витримав, але й перевершив очікування, послідовно виконуючи наші плани і досягаючи наших цілей. Ми зберігаємо оптимізм щодо очікуваного контрнаступу збройних сил України, який призведе до визволення більшості окупованих територій, що надасть нам змогу продовжити нашу роботу в більш стабільному середовищі”, – написав директор із продажу (chief sales officer, CSO) Артем Атанасов у листі клієнтам.

За його словами, виробництво “Сентравіса” продовжує працювати на повну потужність: “Наші гарячий і холодний цехи в Нікополі, і наш виробничий майданчик в Ужгороді працюють безперебійно, все обладнання працює оптимально”.

Він також додав, що спеціальна команда логістики компанії постійно забезпечує безпечне та ефективне доставлення готової продукції, а офіси продажу залишаються відкритими та доступними.

“Я також радий повідомити вам, що “Сентравіс” впевнено повертається на поле масштабних проєктів. Дедалі більше й більше клієнтів довіряють нам не лише в рамках регулярних замовлень, а й для великих проєктних замовлень. Вони визнають нас надійним постачальником, який послідовно виконує свої зобов’язання”, – зазначив директор з продажу.

“Сентравіс” заснований 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.). У 2022 році компанія реалізувала низку масштабних замовлень для таких світових компаній, як Benteler Automotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC. На підприємстві працюють понад 1,4 ТИС. осіб.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних і торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени сім’ї Атанасових.

У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.

Джерело: https://www.centravis.com/news/informacziya-shhodo-potochnoyi-situacziyi-v-sentravis-26-05-2023/

administrator

Related Articles