Шмигаль обговорив із фон дер Ляєн та Домбровскісом подальшу співпрацю на шляху України до членства в ЄС та надання Києву суттєвої фінпідтримки

Київ. 15 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів переговори з Головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн і заступником голови ЄК, комісаром з торгівлі Валдісом Домбровскісом. Сторони обговорили подальшу співпрацю на шляху України до членства в ЄС та готовність ЄС надати суттєву фінансову підтримку.

"Провів дружню, змістовну розмову з @vonderleyen. Вдячний за лідерство у підтримці України. Обговорили співпрацю в оборонній та фінансовій сферах. А також взаємодію на шляху України до членства в ЄС", – написав Шмигаль у твіттері в суботу ввечері.

У розмові з Домбровскісом глава українського уряду поінформував про економічну шкоду від воєнних дій на території України.

"Провів переговори з Валдісом Домбровскісом. Поінформував про економічні наслідки війни. Домовилися про подальшу міцну співпрацю на шляху України до членства в ЄС. Цінуємо готовність ЄС надати істотну фінансову підтримку Україні", – написав Шмигаль.

Джерело: https://twitter.com/Denys_Shmyhal

administrator

Related Articles