Скеровано до суду справу за обвинуваченням директора "Київгазенерго" – фігуранта "газової справи"

Київ. 2 листопада. ІНТЕПФАКС-УКРАЇНА – Антикорупційні органи України завершили розслідування та скерували до суду справу за обвинуваченням одного з учасників злочинної схеми заволодіння природним газом – директора "Київгазенерго", повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"2 листопада 2022 року за матеріалами НАБУ прокурором САП скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ "ТД "Київгазенерго" – одного з учасників злочинної схеми заволодіння газом, який тривалий час вживав заходів конспірації та переховувався від слідства на території РФ", – ідеться у повідомленні САП у телеграм-каналі у середу.

За інформацією прокуратури, директора підприємства було залучено до протиправної діяльності колишнього народного депутата України та його наближених осіб.

"У ході досудового слідства встановлено, що він приймав участь у придбанні за заниженою вартістю природного газу у підконтрольної злочинному угрупуванню нардепа товарної біржі, а також подальшій його реалізації вже за ринковими цінами. Збитки від такої "діяльності" очолюваного ним підприємства склали понад 11,5 млн грн", – зазначається у повідомленні.

У САП нагадують, що у травні 2022 року детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП у взаємодії з працівниками Держприкордонслужби та Національної поліції України затримали директора "Київгазенерго", ВАКС застосував до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 744 300 грн застави.

На сьогодні обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/876

administrator

Related Articles