Сьогоднішній обстріл Полтавщини чи не наймасштабніший за час війни – голова ОВА

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ракетний обстріл Полтавської області у четвер став чи не найбільш масштабним обстрілом регіону за час війни, повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

"Сьогоднішній обстріл Полтавщини – чи не найбільший за час повномасштабної війни. 12 російських ракет ударили по інфраструктурі Кременчука, більшість – по нафтопереробному заводу, який і так не працював. На НПЗ рятувальники гасять пожежу. Ніхто, на щастя, не постраждав", – написав Лунін у телеграмі.

Раніше стало відомо, що у четвер російські окупанти знову здійснили ракетний обстріл нафтопереробного заводу у м.Кременчук Полтавської області, а також території Полтавського району.

Як повідомлялося, 24 квітня ввечері дев’ять російських ракет ударили по Кременчуцькій ТЕЦ та Кременчуцькому НПЗ. У результаті загинула одна людина, ще семеро постраждали, пожежа на НПЗ була ліквідована лише до середини наступного дня.

Раніше, 2 квітня, російські окупанти своїм обстрілом знищили інфраструктуру Кременчуцького нафтопереробного заводу, він припинив роботу.

Джерело: https://t.me/DMYTROLUNIN/1874

administrator

Related Articles