США вивчають можливості модифікації безпілотника Gray Eagle таким чином, щоб його можна було постачати Україні

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У США розглядають можливості такої модифікації ударних безпілотників Gray Eagle, яка дозволить постачати їх Україні з дотриманням вимог таємності технологій на випадок потрапляння до рук противника, повідомив телеканал CNN із посиланнями на власні джерела.

У повідомленні йдеться, що вивчаються можливості внесення конструктивних змін, "які б зробили потенційну втрату будь-якого з них з їхньою чутливою бортовою технологією менш небезпечною і, можливо, збільшили б ймовірність їх отримання Україною".

Одне з офіційних джерел заявило, що, нині існують варіанти технічних змін, "але ці речі вимагають часу і досить складні".

"Як і раніше, є реальний інтерес до надання цієї конкретної системи за умови, що ми зможемо внести необхідні зміни", – сказав чиновник.

Разом із тим, як пише телеканал, "без будь-яких змін Gray Eagle, який може нести чотири ракети Hellfire і упродовж 30 годин безперервного польоту долати відстань майже 8 тис. км, швидше за все, не буде включений до майбутніх списків військової допомоги , що виділяється Україні".

Раніше газета The Wall Street Journal повідомляла, що Пентагон відхилив запит України на постачання Gray Eagle.

administrator

Related Articles