Стартувало всеукраїнське опитування представників сімейних форм виховання

Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі містечка проводить масштабне опитування  прийомних батьків, опікунів, вихователів ДБСТ. 

Воно дозволить  краще зрозуміти потреби представників  сімейних форм виховання. А значить – допомагати їм ще ефективніше. Тому були би вдячні за поширення анкети на сайтах, у соцмережах. у ТГ та Вайбер-групах. 

Опитувальник – за посиланням.

Дані узагальнять, тому анонімність відповідей – гарантована. Результати опитування – СОС Дитячі Містечка оприлюднять уже у найближчі місяці. Вони стануть основою для рекомендацій, що будуть використовуватися як у громадах, так і на загальнодержавному рівні – для запровадження послуг і змін у законодавстві.

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, яка вже понад 18 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. За цей час підтримку від фонду  отримали понад 100 000 дітей та дорослих . Фонд  є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 137 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування та родинами у кризі.

administrator

Related Articles