Swiss Re отримала чисті збитки у січні-вересні 2022 року через страхові виплати у зв'язку з ураганом "Ієн"

Цюріх. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Швейцарська перестрахувальна компанія Swiss Re, одна з найбільших у галузі, отримала чисті збитки за дев’ять місяців поточного року на тлі збитків у третьому кварталі через велику кількість страхових претензій у зв’язку з ураганом "Ієн" у США.

Як повідомляється в пресрелізі компанії, її чистий збиток у січні-вересні становив $285 млн порівняно з чистим прибутком у розмірі $1,26 млрд за дев’ять місяців 2021 року.

При цьому чистий збиток у липні-вересні становив $442 млн проти прибутку у розмірі $212 млн за аналогічний період роком раніше.

Загальний обсяг зібраних премій та комісійних збільшився до $32,37 млрд із $31,96 млрд.

Підрозділ страхування життя та медичного страхування зафіксував чистий прибуток у розмірі $221 млн у порівнянні з чистим збитком у $32 млн за дев’ять місяців 2021 року, а підрозділ страхування майна та від нещасного випадку отримав чистий збиток у розмірі $283 млн у порівнянні з чистим прибутком у $1, 5 млрд роком раніше.

Swiss Re оцінює втрати, пов’язані з великими стихійними лихами, у $2,5 млрд, що головним чином пов’язано з ураганом "Ієн" у США та повенями в Австралії та Південній Африці.

Акції Swiss Re дешевшають на 4,1% під час торгів у п’ятницю. З початку поточного року капіталізація компанії впала на 18% і зараз становить близько 22,1 млрд швейцарських франків.

administrator

Related Articles