Син Байдена може визнати провину у справі про податкові злочини – ЗМІ

Київ. 20 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Син президента США Гантер Байден має намір визнати свою провину в податкових злочинах у рамках угоди зі слідством, повідомляє видання The Hill із посиланням на судові документи.

Зазначено, що якщо суддя прийме цю угоду, то, ймовірно, 53-річний Гантер Байден уникне тюремного ув’язнення.

Крім того, за інформацією видання, син Байдена уклав окрему угоду зі слідством, що стосується обвинувачень у незаконному володінні зброєю.

Водночас сам американський лідер раніше неодноразово виступав на захист свого сина. Зокрема, у вівторок у Білому домі зазначили, що президент США та перша леді “люблять їхнього сина та підтримують його”.

2020 року американські ЗМІ повідомили, що призначений ще експрезидентом США Дональдом Трампом прокурор Девід Вайс веде розслідування, пов’язане з податками Гантера Байдена. Прокурори вивчають багато фінансових питань, зокрема питання про те, чи порушував Гантер Байден і його ймовірні спільники податкові закони та закони про відмивання грошей під час ділових операцій із зарубіжними партнерами, головним чином – із Китаєм. Байдена-молодшого підозрюють також у наданні неправдивих свідчень у зв’язку з купівлею зброї.

Міністерство юстиції США в рамках розслідування фінансової діяльності Гантера Байдена запитувало інформацію, що стосується, зокрема, його роботи в українській компанії Burisma в той час, коли Джо Байден був віцепрезидентом США за президента Барака Обами.

Джо Байден водночас висловив упевненість у тому, що його син не робив нічого незаконного, і заявив, що розслідування фінансової діяльності щодо Гантера спрямоване насамперед проти нього самого.

Джерело: https://thehill.com

administrator

Related Articles