Тренінг “Особливості роботи з ВПО та постраждалими від війни”

Тренінг “Особливості роботи з ВПО та постраждалими від війни”

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року створило кризову ситуацію для населення всієї країни. Кожен українець так чи інакше зіштовхнувся з наслідками для здоров’я, спричиненими травматичними подіями. З огляду на це, робота соціальних працівників, волонтерів та активістів, які зустрічають та спілкуються з ВПО та місцевим населенням, яке постраждало від війни, набуває особливого значення. Враховуючи її складність та емоційну навантаженість, виникає потреба в додаткових компетенціях та навичках. 

Запрошуємо соціальних працівників, волонтерів та громадських активістів до участі в тренінгу “Особливості роботи з ВПО та постраждалим від війни: умови, специфіка та превенція вигорання”, який проходитиме 19-21 травня 2023 року у м. Львів.

В рамках тренінгу буде представлено як теоретичний матеріал, так і практичні вправи, які сприятимуть набуттю специфічних знань та навичок, а саме: 

  • Травма переселення: реагування у короткостроковій та довгостроковій перспективі;
  • Особливості комунікації з ВПО та постраждалими від війни; 
  • Методи самодопомоги при складних переживаннях та станах;
  • Моделі поведінки людей у стражданні; 
  • Вигорання соціальних працівників та волонтерів; 
  • Превенція вигорання в умовах війни. 

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету за посиланням до 12:00 08 травня 2023 року.  Звертаємо увагу, що кількість учасників заходу обмежена. 

Захід організовується ГО “Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив” у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні за участю кваліфікованих тренерів та практикуючих психотерапевтів. 

Усі витрати, пов’язані з навчанням, покриваються організаторами, витрати на проїзд є власним внеском для участі в тренінгу. 

За детальною інформацією звертайтеся за контактами: +38(067)794-86-64 (Юлія) або + 38(095)777-53-00 (Марія)

Робота з ВПО та постраждалими від війни умови, особливості, превенція вигорання та перспектива майбутнього (2)

administrator

Related Articles