Тренінг з Дизайну мислення для жінок, що переїхали до Хмельницької громади та бажають створити бізнес

Запрошуємо вас на захоплюючу презентацію старту програми навчання «Business Platform» в рамках проєкту «Рівна участь», на яку ми всі так довго чекали. 

На вас чекає тренінг на тему: «Дизайн мислення», де ви дізнайтеся, що це таке та як його застосовувати в своєму бізнесі: 

  • Методологія дизайн-мислення допоможе вам створити прозорий процес від дослідження потреб до виведення вашого продукту на ринок. 
  • Визначення цільової аудиторії та розуміння клієнтського досвіду стануть основою для генерації ідей та розробки рішень, спрямованих на вирішення проблем.

Спікер цього заходу Юрій Давиденко, голова ГО «Заходи», проєктний менеджер MRPL IT Cluster, підприємець та тренер із соціального підприємництва, розвитку ком’юніті та залучення інвестицій. Він поділиться своїм досвідом та надасть вам корисні інструменти. 

25 травня 2023 року з 15:00-18:00
м. Хмельницький, пров. Степана Бандери, 2/1а, IHub (ТЦ «Монблан»)

Реєстрація: тут 

Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити свої знання та навички у сфері дизайну мислення та приєднайтесь до спільноти мотивованих жінок, які прагнуть до успіху! 

Проєкт «Рівна участь» реалізується ГО «Рада жінок Донеччини» та ГО «Заходи» за підтримки Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Рада жінок Донеччини». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Embassy of Canada to Ukraine
Canada’s International Development – Global Affairs Canada

#ГолосЖінок
#WomensVoiceLeadership

administrator

Related Articles