Тренінг зі сприяння працевлаштуванню для ВПО громад Миколаївщини

16 листопада відбудеться онлайн тренінг «Успішне працевлаштування» для ВПО місцевих громад Миколаївщини.

Тренінг проводиться у межах реалізації проекту «Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області» громадською організацією «Громадська платформа».

Метою тренінгу є  допомогти переселенцям зорієнтуватися на ринку праці та знайти роботу. Під час тренінгу учасники будуть розглядати особливості місцевого ринку праці, здобудуть практичні поради з написання резюме, проходження співбесіди та обговорять важливі організаційні моменти для ВПО.

По завершенню тренінгу кожен учасник матиме можливість отримати індивідуальні консультації зі спеціалістами – правниками, психологом або буде можливість отримати допомогу експерта в розробці дорожньої карти реінтеграції ВПО в громадах. 

До участі запрошуємо ВПО місцевих громад Миколаївщини.

Для запису на тренінг: напишіть листа на електронну адресу platforma.lg@gmail.com  або зателефонуйте за номером +38 050 623 35 04.

Проєкт впроваджується  ГО ​​«Громадська платформа» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

administrator

Related Articles