У Чернівцях відбувся пітчинг бізнес-ідей, які розробили представники молоді з числа ВПО

У Чернівцях відбувся пітчинг бізнес-ідей, які розробили представники молоді з числа ВПО

Завершилося навчання в рамках бізнес-школи, яка проводилася в межах проєкту «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО», що втілює ГО Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» в рамках програми «Мріємо та діємо».

Учасники фіналу бізнес-школи у Чернівцях

Учасники й учасниці з числа ВПО під час фінального модуля не лише дізналися про нюанси залучення клієнтів і просування власного бізнесу, а й отримали щодо своїх ідей зворотний зв’язок від тренерів і тренерок, профільних експертів та експерток.

До старту четвертого модуля учасники й учасниці мали змогу звернутися до менторів за порадами щодо своїх бізнес-планів. А вже під час заходу – презентували напрацювання журі у форматі пітчингу.

журі пітчингу бізнес-ідей

Ось кілька ідей власного бізнесу у громадах Чернівецької області, які представили учасники й учасниці бізнес-школи: 

  • надання масажних послуг;
  • відкриття коворкінгу краси;
  • очистка питної води;
  • розробка курсів SMM та просування своїх продуктів в інтернеті;
  • відкриття танцювальної студії;
  • відкриття власної коптильні тощо.

Аби забезпечити можливість повноцінної участі представниць ВПО в офлайн-модулі, організатори забезпечили можливість бути на заході з дітьми. Для малечі організували активне наповнення, аби матері могли зосередитися на перспективах власної підприємницької діяльності.

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

administrator

Related Articles