У Києві рятувальники ліквідували наслідки негоди: від повалених дерев звільнено 11 автомобілів

Київ.13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві увечері у четвер, 12 травня, протягом трьох годин здійснили 11 виїздів на ліквідацію наслідків негоди.

"Загалом виклики для прибирання повалених дерев на автомобілі та проїжджі частини доріг надходили з Дніпровського, Шевченківського, Печерського, Голосіївського, Святошинського та Подільського районів м. Києва", – повідомляє пресслужба ДСНС Києва у фейсбуці.

Перший виклик до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшов о 20:04: на вул. Ентузіастів, 7/3 у Дніпровському районі столиці, на припарковане авто впало дерево. За допомогою бензопили рятувальники деблокували автомобіль.

"Найбільш серйозним був виклик на вул. Серпову, 9, що у Святошинському районі столиці. Там, внаслідок падіння дерева, було зруйновано електроопору та пошкоджено 4 автомобілі. За допомогою бензопил, рятувальниками було очищено від повалених дерев проїжджу частину та звільнено привалені автомобілі", – повідомляють у ДСНС.

За короткий проміжок часу рятувальники звільнили від повалених дерев 11 автомобілів та п’ять проїжджих частин.

До ліквідації наслідків негоди у столиці було залучено 11 одиниць техніки та 46 осіб особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Джерело: https://www.facebook.com/DSNSKyiv/posts/367134792114151

administrator

Related Articles