У Львові викрили податківців, які продавали конфіденційну інформацію, – прокуратура

Львів. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Львові викрили співробітників податкової служби, які систематично отримували неправомірну вигоду за надання конфіденційних даних із баз Державної податкової служби України (ДПС), одного з них затримано, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури у п’ятницю.

"Прокуратурою встановлено, що працівники ГУ ДПС у Львівській області систематично одержували неправомірну вигоду за надання третім особам інформації щодо обсягів імпорту, експорту товарів, клієнтської бази, цін на товари та інших конфіденційних відомостей, котрі зберігаються у базах даних податкової", – зазначено у повідомленні.

За даними прокуратури, свої "послуги" податківці оцінювали від $150 до $1500 за надання інформації щодо одного підприємства. Під час проведення слідчих та негласних слідчих дій задокументовано факт вимагання старшим державним інспектором Головного управління ДПС у Львівській області понад 65 тис. грн, зазначено у повідомленні.

Протиправну діяльність припинено, одному з фігурантів повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовцем) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

administrator

Related Articles