У межах об'єднання Мінрегіону з Мінінфраструктури може бути ухвалено рішення про зміну голови "Нафтогазу" – нардеп Железняк

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У межах об’єднання Міністерства розвитку громад та територій України з Міністерством інфраструктури може бути ухвалено рішення про зміну голови НАК "Нафтогаз України", повідомив заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

"За моєю інформацією, на найближчий пленарний тиждень заплановане кадрове питання. Пов’язане (це – ІФ-У) з регіональною політикою. Звільнення пана Чернишова у зв’язку з переходом на нову посаду. Начебто само Міністерство регіональної політики мають об’єднати з Мінінфраструктури і передати повністю Кубракову", – написав він.

"Побачимо, чи знову не зміниться позиція", – додав Железняк.

У свою чергу джерело в українському уряді підтвердило агентству "Інтерфакс-Україна", що у Верховній Раді найближчого четверга розглядатимуть кадрові питання. Водночас співрозмовник агентства не уточнив, кого саме вони торкнуться.

У пресслужбі НАК повідомили, що не коментують чуток.

administrator

Related Articles