У Павлограді було проведено блог-кафе з питань громадської безпеки

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні, за ініціативи амбасадорки Валієвої Наталі, 26 жовтня у Павлограді громадською організацією  “Агенція демократичного розвитку Донбасу” було проведено блог-кафе з питань громадської безпеки.

Під час заходу учасники розглянули, що таке безпека та небезпека, ознайомилися з наявними викликами в сучасних умовах та визначили  способи співіснування в нових реаліях. 

Кожен з учасників блог-кафе склав особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу, також були проведені вправи «Ієрархія потреб та цінностей «до», «під час», та «після» війни» та «В дорогу»: що я беру з собою у мирне життя завтра. 

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці  ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundationadministrator

Related Articles