Київ. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Угорщина матиме можливість використовувати в разі потреби більше російського природного газу на додачу до чинного довгострокового контракту напередодні наступної зими, наводить агентство Bloomberg слова міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто за підсумками зустрічей у Москві.
За його словами, додаткові постачання в Угорщину здійснюватимуться переважно газопроводом “Турецький потік”. Міністр зазначив, що транзит російської нафти продовжує відбуватися через Україну нафтопроводом “Дружба”, і угорський нафтопереробний завод MOL платитиме транзитні збори безпосередньо українському трубопровідному оператору.
Угорщина і Росія також оновили угоду щодо модернізації АЕС “Пакш”, зокрема деталі фінансування, пише агентство.
