Україна гостро потребує обладнання для відновлення пошкоджених енергооб'єктів – ДТЕК

Київ. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна гостро потребує обладнання та матеріалів для відновлення пошкоджених енергооб’єктів після чергової російської ракетної атаки, повідомив виконавчий директор "ДТЕК" Дмитро Сахарук у телемарафоні у понеділок.

"Ми, на жаль, уже використали запас обладнання, який був у нас на складах після перших двох хвиль атак, що тривають з 10 жовтня. Якусь кількість обладнання ми змогли купити. Вартість обладнання, яке потрібно купувати, вимірюється сотнями мільйонів доларів. Є певні складнощі з придбанням обладнання. Зараз працюємо над тим, яким чином його купити чи отримати від наших партнерів, якщо у них буде можливість передати його безкоштовно. Ця проблема не лише у нас, а й у всіх енергетиків", – сказав він.

Сахарук також не виключив, що через аварійні відключення окремі споживачів можуть залишатися без світла більше 4-6 годин. "Це (час – ІФ-У) залежить від характеру та обсягу пошкоджень", – зазначив він.

Як повідомлялося, вранці 31 жовтня РФ здійснила черговий ракетний обстріл енергооб’єктів України, зокрема, удари завдавалися по територіях, на яких розташовані гідроелектростанції.

Міністерство внутрішніх справ Молдови в понеділок вранці на своїй фейсбук-сторінці повідомило, що на територію країни впала збита ППО України ракета, яка була націлена на енергооб’єкт на річці Дністер.

administrator

Related Articles