Українська соціальна академія стає Платформою соціальних змін!

Понад 5 років діяльність Академії сприяла розвитку соціального підприємництва в України. Ми допомагали тим, хто мав ідею соціального стартапу, але не знав з чого почати, тим, хто робив перші кроки у створенні соціального бізнесу, але не знав, як рухатись далі, та тим, хто просто натхненно хотів поєднувати заробіток та вирішення соціальних проблем. 

Зараз ми поставили собі чітку мету — ми хочемо формувати інноваційну інфраструктуру, що буде спрямована на підтримання новаторів громад та розвивати екосистему соціального підприємництва. 

Як Платформа соціальних змін ми націлена розробляти, просувати та підтримувати соціальні інновації, надихати та консультувати засновників та соціальних підприємців, поширювати свій досвід та будувати активні мережі для реалізації бачення економіки на благо всіх.

Тепер наша команда націлена на надання навичок для забезпечення організаційного розвитку громадських організацій, які допомагатимуть локальним агентам змін у громадах покращувати свою спільноту. Створення лабораторій соціального впливу (social impact labs) на місцях по всій країні та підтримка стартапів, що зосереджені на розв’язанні соціальних проблем підприємницьким чином, допоможе стати каталізатором позитивних змін в Україні.

Ми переконані, що діяльність у цих напрямках започаткує рух, частиною якого будуть як окремі особи, так і компанії та організації, що творитимуть  «Суспільство, де кожен — змінотворець», яке є відповіддю на соціальні виклики. Тут кожна особа має свободу, впевненість та суспільну підтримку працювати над будь-якою проблемою та нести зміну.

Ми хочемо жити у світі, де кожна людина виростає справжнім змінотворцем, здатним до творчих дій для вирішення соціальних проблем; світі, де розвиток змінотворців і їх активна діяльність є нормою. Тому нашим завданням є зробити кожного носієм зміни та творити активне суспільство!

administrator

Related Articles