"Укренерго" розпорядилося запровадити обмеження електропостачання у Центральному та Північному регіонах України

Київ. 1 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – НЕК "Укренерго" вранці 1 листопада розпорядилася запровадити обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах України.

"Для усунення наслідків атак терорашистів сьогодні, у вівторок, 1 листопада, з 06:00 Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Центральному та Північному регіонах країни", – повідомляється у телеграм-каналі НЕК у вівторок.

Як пояснює компанія, тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати постійне балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів країни-агресора РФ.

Як повідомлялося, 31 жовтня через нову хвилю масованих атак енергосистеми "Укренерго" запроваджувала обмеження і промислових, і побутових споживачів у всій Україні.

administrator

Related Articles