"Укренерго" заявила про ускладнення ситуації в енергосистемі через обстріли та вимушене скасування раніше узгоджених графіків відключень

Київ. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Після масованого ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури Україні скасовано стабілізаційні графіки погодинних відключень електроенергії, які були впроваджені з 6:00 31 жовтня у всіх регіонах, повідомила НЕК "Укренерго" у фейсбуці.

"Сьогодні вранці ворог знову завдав масованого ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури. Нові пошкодження погіршили ситуацію в енергосистемі України. Стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були впроваджені з 6:00 у всіх регіонах, скасовані", – заявили в компанії.

За інформацією "Укренерго", для ліквідації аварій, спричинених наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільчих мереж (обленерго) було впроваджено локальні обмеження споживачів у межах областей.

"Надалі величина необхідного обмеження споживачів регулюватиметься залежно від поточної ситуації в енергосистемі", – уточнили у компанії.

Джерело: https://www.facebook.com/npcukrenergo/posts/pfbid033umXwyQgPvFczimQNnF3o2HQreSEc32w5tYmbnB4KKSDeeBLW6CeavhgvYHNQ9H7l

administrator

Related Articles