"Укренерго" знову застосувала аварійні відключення енергоспоживання у центральному та північному регіонах

Київ. 8 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Оператору системи передачі НЕК "Укренерго" знову довелося застосувати аварійні відключення електроенергії в центральному та північному регіонах, незважаючи на те, що напередодні компанія анонсувала лише погодинні графіки відключення.

"З 09:30 застосовано аварійні відключення у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській (центральний регіон – ЕР), Сумській, Харківській, Полтавській областях (північний регіон – ЕР)", – повідомила компанія у своєму фейсбуці у вівторок.

Як пояснили в компанії, додаткові обмеження споживання необхідні через зростання споживання через похолодання, що призводить до збільшення навантаження на обладнання та дефіциту електроенергії в енергосистемі.

"Виникає загроза аварій, не менш складних, ніж це сталося через обстріл ворога", – наголосили в НЕК.

Там додали, що планові графіки погодинних відключень протягом доби, 8 листопада, діють на всій території України, порадивши точнішу інформацію щодо відключень у конкретному регіоні дізнаватися у місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго).

"Ремонтні та відновлювальні роботи тривають цілодобово. Будь ласка, не забувайте про необхідність економити електроенергію! Це дасть змогу менше застосовувати обмеження, спрямовані на запобігання аваріям, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей", – закликав системний оператор.

Як повідомлялося, 7 листопада вночі "Укренерго" анонсувало на 8 листопада застосування графіків погодинних відключень у північному та центральному регіонах.

administrator

Related Articles