Уряд разом із бюджетним комітетом може виділити додаткові кошти на програму "єВідновлення" – нардеп

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Парламентський комітет з питань бюджету погодив виділення 4,4 млрд грн на програму “єВідновлення”, у разі отримання великої кількості заявок можливе виділення додаткових коштів, повідомила голова комітету Роксолана Підласа (фракція “Слуга народу”).

“Щойно бюджетний комітет погодив виділення 4,4 млрд грн на програму “єВідновлення” (відповідно до закону, рішення не може набути чинності без погодження комітетом)”, – повідомила вона у фейсбуці.

Як повідомлялося, у межах програми “єВідновлення” грошову допомогу в розмірі 200 тис. грн на ремонт житла зможуть отримати всі громадяни України, чиє житло зазнало ушкоджень унаслідок збройної агресії Росії і яке ще не було відремонтовано.

За словами Підласої, вже подано понад 12,5 тис. таких заявок, із них 56% – це квартири, а 44% – приватні будинки. Виплата першої допомоги очікується вже до кінця травня. Виділені кошти, до 200 тис. грн, можна буде використати виключно для відновлення свого житла власними силами (через придбання будівельних матеріалів) або через замовлення відповідних послуг у спеціалізованих підприємств.

“Виділених коштів (4,4 млрд грн – ІФ-У) достатньо для відновлення майже 27 тис. пошкоджених житлових об’єктів із орієнтовною кількістю мешканців 68 655 осіб. У Фонді ліквідації наслідків збройної агресії наразі уже майже 62 млрд грн. Це означає, що в разі отримання великої кількості заявок уряд спільно з бюджетним комітетом зможе виділити додаткові кошти для надання цієї допомоги”, – повідомила Підласа.

Джерело: https://www.facebook.com/photo/?fbid=6265698660182931&set=a.258466750906182

administrator

Related Articles