Уряд виділив 320 млн грн на гранти під переробку та закладення садів

Київ. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Уряд на засіданні в п’ятницю виділив 320,9 млн грн на надання грантів для створення або розвитку переробних підприємств і на закладення садів у рамках проєкту "єРобота", повідомило Мінекономіки в п’ятницю.

Відомство уточнило, що з виділених коштів 306,5 млн грн буде спрямовано на розвиток переробки: гранти отримають 47 заявників – 40 юросіб, п’ять ФОПів та дві фізособи, які мають намір здійснювати підприємницьку діяльність у галузях виробництва електричного обладнання та неметалевої мінеральної продукції.

На гранти для розвитку садівництва виділено 14,5 млн грн. Їх отримають три фермерські господарства, які планують засадити плодовим садом, малиною, лохиною та чорницею 40 га землі.

Як зазначила перший віцепрем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко, підприємці, які отримають виділені кошти, під час реалізації своїх бізнес-проєктів зможуть створити понад 900 постійних і сезонних робочих місць.

"Загалом за різними напрямами проєкту "єРобота" ми вже перерахували отримувачам грантів понад 220 млн грн", – сказала Свириденко.

administrator

Related Articles