Усі злочини російських окупантів на Херсонщині фіксуються, у фіналі будуть розгромні кримінальні наслідки – Подоляк

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Усі злочини російських окупантів у Херсонській області фіксуються, у фіналі будуть розгромні кримінальні наслідки, заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Хочу офіційно наголосити, що Офіс президента відслідковує всі рухи російських окупантів у Херсонській області. Усі. Ми фіксуємо злочини росіян у повному обсязі – насильство над людьми, масові викрадення, тортури у підвалах, крадіжки майна, спроби створити фіктивні управлінські структури. Бачимо і знаємо про все. Усі злочини документально фіксуються, і у фіналі будуть абсолютно розгромні кримінальні наслідки", – повідомив Подоляк у своєму телеграмі.

Він додав, що фіксуються також і всі нечисленні імена колаборантів.

"На кожного з них обов’язково чекає лава підсудних. Інтенсивність війни на сьогодні така, що жодної пощади зрадникам більше не буде. Тому ще раз повторю: на кожного з колаборантів чекає максимально жорстка лава підсудних із подальшими великими тюремними термінами. Це якщо вони доживуть до своїх особистих судів, а не отримають "нагороду" вже зараз. Наш спеціальний "нагородний відділ" працює цілодобово. Просто чекайте на свою чергу!" – зазначив радник голови Офісу президента.

Як наголосив Подоляк, Херсонська область є українською територією та буде звільнена Збройними силами України. "Незалежно від створення нових назв або ідей для приєднання до інших "російських бандитських галактик", – підсумував він.

Джерело: https://t.me/M_Podolyak/66

administrator

Related Articles