Ключова особливість проєктної роботи — це спільна мета. Учасники проєкту працюють разом задля її досягнення, а не заради оцінки, енциклопедичних знань чи особистих рейтингів. І ми впевнені, що саме зараз проєктна робота на часі. Потрібно тільки знати, як її правильно організувати — а спільну мету сьогодні знайти досить просто.
Будемо розмовляти про це на вебінарі «Проєктний підхід і комунікація в позанавчальний час».
Коли: 12 травня, четвер, 17:00-18:30
Для кого: вчителів, тьюторів, бібліотекарів, волонтерів, які ведуть заняття з дітьми
Спікери: Anna Lenchovska і Voitenko Oleksandr
Про що поговоримо:
Поділимось з вами своїми міркуваннями про роботу з учнівськими проєктами під час війни — і послухаємо ваші думки.
Запропонуємо простий алгоритм проєктної діяльності і надихаючі приклади того, як молодь самоорганізовувалась за останні 2 з половиною місяці для досягнення спільної мети.
Поговоримо про особливості спільних онлайн-проєктів, в яких можуть брати участь школяри з різних міст і країн.
Педагоги працюватимуть у міні-групах над розробкою спільного підходу, обговорять, що вони особисто можуть зробити. Отримають інформацію та план, яким зможуть скористатись, щоб підготувати власний план дій з учнями.
Щоб взяти участь у вебінарі і отримати корисні матеріали після нього, будь ласка, заповніть форму реєстрації: тут.
Пряма трансляція вебінару відбуватиметься на нашій сторінці у фейсбуці (окрім роботи в групах), а запис вебінару буде доступний на нашому каналі в Youtube.
Захід відбувається за підтримки проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» Point 7, який реалізується у партнерстві Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI), Благодійного фонду Восток SOS та Громадської організації Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод.