Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 2 577 воєнних злочинів – поліція

Харків. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження і розмінування населених пунктів, від початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 832,7 га території.

"Працівники вибухотехнічної служби Національної поліції України від початку деокупаційних заходів обстежили територію загальною площею близько 1 832,7 га. Вилучено 25 315 вибухонебезпечних предметів, знищено – 3 504", – повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 2 577 воєнних злочинів, скоєних загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважну більшість (2 321) зареєстровано за ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 254 кримінальні провадження розпочато за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

За минулу добу правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили 2 855 машин.

За підозрою в причетності до диверсійно-розвідувальних груп і в провадженні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції доставили для перевірки 10 осіб.

administrator

Related Articles