Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 2379 воєнних злочинів – поліція

Харків. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, від початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 789,2 га території.

"Співробітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 789,2 га. Вилучено 25 035 вибухонебезпечних предметів, знищено – 3 250", – повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 2 379 воєнних злочинів (зокрема 63 – за минулу добу), вчинених загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (2093) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 243 кримінальні провадження розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 3 800 машин.

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та проведення пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 45 осіб.

administrator

Related Articles