Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 2628 воєнних злочинів – поліція

Харків. 10 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, від початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 843,7 га території.

"Робітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 843,7 га. Вилучено 25 398 вибухонебезпечних предметів, знищено – 3 568", – повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 2628 воєнних злочинів, вчинених загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (2321) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 254 кримінальні провадження розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 3 600 машин.

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та проведення пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 20 осіб.

administrator

Related Articles