Відключення водопостачання у двох районах Дніпропетровщини не пов'язане з атакою росіян – голова облради

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Відключення водопостачання в Павлоградському та Синельниківському районах Дніпропетровської області не пов’язане з нічною атакою росіян, ці технічні питання буде вирішено до вечора понеділка, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

“Ні, у нас не було (пошкоджень критичної інфраструктури внаслідок нічного обстрілу Дніпра та області росіянами – ІФ-У). Зранку, десь о 9:00, пішла інформація про те, що жителі Павлоградського та Синельниківського районів залишилися на деякий час без води, але це жодним чином не пов’язане з обстрілами. Це, скажімо так, поточна ситуація, пов’язана з ремонтом і відключенням деяких каналізаційних станцій на ДЗД (держпідприємство “Дніпро-Західний Донбас”)… Води не було на верхніх поверхах. Але це ніяк не пов’язано з атакою росіян на область. Ці технічні питання вже сьогодні до вечора буде в повному обсязі вирішено”, – сказав він на брифінгу в Медіацентрі “Україна – Укрінформ” у понеділок.

Як повідомлялося, унаслідок атаки окупантів у ніч на понеділок вісім осіб дістали поранення, пошкоджено вантажні та легкові авто, зруйновано інфраструктуру. Сили Повітряного командування “Схід” над Дніпропетровською областю знищили 15 БПЛА і чотири крилаті ракети.

administrator

Related Articles