Відновлено електропостачання третини населених пунктів на деокупованій частині Херсонщини – Міненерго

Київ. 23 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Станом на 21 січня на деокупованій частині Херсонської області було відновлено електропостачання 72 населених пунктів (н. п.), або 32%, із 228 н. п., що залишилися без електроенергії внаслідок обстрілів з боку російських окупантів, повідомило Міністерство енергії своєму сайті 22 січня ввечері.

"По районах області, крім Херсону, включили 25 341 точку обліку із 94 365 (27%). Значна частина відключених споживачів знаходиться на березі Дніпра та Каховського водосховища. Унаслідок постійних обстрілів аварійно-відновлювальні роботи там не виконуються", – зазначено в повідомленні.

Водночас по Херсону та передмістях заживлено 140 545 точок обліку, або 97%, із 144 743.

За інформацією Міненерго, на сьогодні над відновленням електропостачання на Херсонщині працює 35 бригад (165 робітників та 59 од. техніки). Допомогу у відновленні мереж надають бригади "Чернівціобленерго", "Житомиробленерго", "Рівнеобленерго", "Кіровоградобленерго" та "Прикарпаттяобленерго".

"Ми високо цінуємо підтримку і взаємодопомогу енергетиків з усієї України, адже лише спільно, єдиним фронтом ми зможемо перемогти ворога і подолати наслідки варварських дій окупантів", – заявив процитований у повідомленні перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко під час засідання робочої групи щодо пришвидшення ліквідації наслідків пошкоджень об’єктів критичної енергетичної інфраструктури на Херсонщині 22 січня.

У засіданні в Херсоні взяли участь представники Мінінфраструктури, ДСНС, місцевої військової адміністрації та енергетичних компаній.

Як зазначили в Міненерго, під час засідання учасники обговорили стан відновлення електропостачання деокупованої частини Херсонської області, поточну ситуацію із заживленням споживачів міста та області, пріоритетні напрями подальшого відновлення електропостачання споживачів, а також потреби в додаткових людських та матеріальних ресурсах.

За словами Власенка, першочерговими завданнями на цьому етапі має бути посилення фізичного захисту об’єктів критичної енергетичної інфраструктури, а також безпеки працівників енергетичних підприємств.

administrator

Related Articles