Власник українського "Київстару" VEON має намір продати російський "Вимпелком", розпочав пошук покупця

Київ. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Телекомунікаційний холдинг VEON, якому належить найбільший український мобільний оператор "Київстар", оголосив про початок проведення конкурентного продажу ПАТ "Вимпелком".

100% російського телеком-оператора належить VEON.

Як випливає з повідомлення, VEON наразі вивчає варіанти досягнення оптимального результату для всіх зацікавлених сторін.

Інформацію про потенційних покупців та інші подробиці в повідомленні не наведено.

За даними VEON, за II квартал 2022 року на Росію припадала більше ніж половина виручки холдингу, тобто трохи більше ніж $1 млрд. За кількістю мобільних абонентів (47 млн) "Вимпелком" у периметрі VEON поступався лише пакистанським активам (75,5 млн передплатників).

Президент "Київстару" Олександр Комаров в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна" на початку травня цього року висловив свою думку, що довгостроково російський "Вимпелком" та український "Київстар" не зможуть одночасно перебувати у складі VEON.

"Я можу висловити лише свою точку зору. Довгостроково вони так працювати не зможуть. Що вони з цим робитимуть, я не знаю. Ви розумієте, що я операційний менеджер, відповідаю за результати "Київстару". Але якщо ви запитуєте мене як людину з досвідом у галузі, чи ця конфігурація зможе жити довгостроково, то моє власне бачення – ні, не зможе", – зазначив Комаров.

За даними VEON, за II квартал 2022 року на Україну припадало 12,5% виручки холдингу, або $252 млн. За кількістю мобільних абонентів (24,8 млн) "Київстар" у периметрі VEON був четвертим, поступаючись також активам у Бангладеш (33,2 млн передплатників).

administrator

Related Articles