ВНЗ та наукові установи України звільнять від оподаткування під час ввезення окремих товарів – Міносвіти

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Вищі навчальні заклади та наукові установи України звільнять від оподаткування під час ввезення окремих товарів, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та цільового використання державними науковими установами, державними закладами вищої освіти товарів, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість", – йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що схвалена урядом постанова визначає прозорий механізм ввезення наукових приладів, обладнання, запасних частин та витратних матеріалів до них, реактивів, зразків, наукової літератури на митну територію України зі звільненням від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість, що сприятиме відновленню дослідницької інфраструктури та покращить забезпечення наукової та науково-технічної діяльності наукових установ та установ вищої освіти державної форми власності за рахунок звільнених від податків та митних платежів коштів.

administrator

Related Articles