Воркшоп з меморіалізації для представників ОМС

Запрошуємо представників ОМС з різних громад України взяти участь у воркшопі та поділитися власним досвідом/баченням практик меморіалізації (вшанування пам’яті) для України.

Представники місцевого самоврядування є одними з основних учасників цього процесу. Саме вони здійснюють координацію та підтримують заходи щодо вшанування, співпрацюючи з мешканцями та активістами.

ІМіП реалізує проєкт спрямований на пошук травмочутливих форм меморіалізації для українського суспільства. Ми збираємо та систематизує думки різних груп, щоб зрозуміти та врахувати їх бачення цього процесу.

Перейменування вулиць і створення меморіальних дошок на закладах освіти є найбільш поширеними ідеями для вшанування памʼяті загиблих. На жаль, військові дії не припиняються, а жертв війни і памʼятних подій стає все більше. Вирішення питань,щодо цього, зазвичай є функцією місцевої влади. Представники ОМС не лише займаються організацією, а й найкраще розуміють ставлення та думки мешканців громади до цього.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування до участі у воркшопі, щодо практик меморіалізації російсько-української війни.

Дата та час: 28.05.2024 о 10:00
Формат: офлайн в м. Київ, точна локація буде повідомлена зареєстрованим учасникам.
Мета воркшопу: зібрати та вивчити досвід, виклики та кращі практики у сфері меморіалізації з погляду представників ОМС.
Цей воркшоп стане платформою, де ви зможете вільно висловлювати свої думки,, досвід та бачення, а також ділитися рефлексіями з іншими учасниками. Запрошуємо вас приєднатися до цієї ініціативи.
Реєстрація: Просимо заповнити гугл-форму для подачі заявки, після чого з вами зв’яжеться наш координатор.

*Кількість місць для участі обмежена. Відібраним учасникам буде надіслано лист-підтвердження.

Воркшоп проводиться ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках проєкту «Травмочутлива і інклюзивна меморіалізація» за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.

Більше про Проєкт: тут.

administrator

Related Articles