ВПО для громади: не тягар, а ресурс. Історія Старобільськ – Черкаси

Блогер з Луганщини Богдан Суворов та команда журналістів зняли сюжет про Романа Міронова зі Старобільська, фронтмена гурту «Конец Июля». Він розповів, як старобільчани виходили на мітинги під синьо-жовтими прапорами, як намагалися зупинити колону ворожої техніки, як вибирався з окупованого міста, про волонтерські поїздки до Сєвєродонецька та поточне життя переселенця у Черкасах.

Новий сюжет на конкурс для журналістів-переселенців та блогерів з Луганщини «ВПО для громади: тягар чи ресурс»:

 

Нагадуємо, що продовжується конкурс для журналістів-переселенців та блогерів з Луганщини.

Конкурс запроваджений між громадською організацією «Громадська ініціатива Луганщини», Луганською обласною державною адміністрацією та їхніми міжнародними партнерами з метою підтримки журналістських ініціатив, спрямованих на висвітлення проблематики ВПО та їхньої соціальної інтеграції у громадах у рамках цього проєкту. 

Із умовами участі у конкурсі можна ознайомитись тут.  

Переможець конкурсу визначається за кількістю переглядів, набраних за добу: з 8:00 до 8:00 наступного за розміщенням дня. Кількість репостів необмежена.

Конкурс проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «ВПО для громади: тягар чи ресурс» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

administrator

Related Articles