ВПО Миколаївщини можуть отримати психологічну допомогу

ВПО Миколаївщини можуть отримати психологічну допомогу

У межах реалізації проекту «Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області» громадською організацією «Громадська платформа»  розпочато надання  психологічної допомоги для ВПО місцевих громад Миколаївщини на базі громадського центру сприяння реінтеграції ВПО.

ВПО відчувають тривогу, трапляються панічні атаки, часто вони близькі до депресії чи навіть на межі, саме тому важлива психологічна підтримка. 

У громадському віртуальному центрі працює психолог, який надає психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам, дана допомога є безкоштовно. Консультації будуть надаватися у форматі відео, телефонної розмови або в текстовому листуванні чи при офлайн зустрічі. Окрему увагу буде приділено дітям до 18 років, які стали свідками бойових дій та отримали сильну психоемоційну травму. 

Безкоштовні консультації для мешканців, яким тривожно і хто не може самотужки впоратись з переживаннями у зв’язку із повномасштабною війною росії проти України є дуже важливими.  Також під час консультацій буде здійснено профілактику емоційного вигорання в умовах довготривалого стресу, встановлено та підтримано продуктивний контакт з особами та родинами ВПО.

Для запису на консультації напишіть листа на електронну адресу platforma.lg@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 050 623 35 04.

Проєкт впроваджується  ГО ​​«Громадська платформа» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

 IMAGE 2022-10-30 09:04:18

 administrator

Related Articles