Єврокомісія на конференції ООН з клімату добиватиметься виконання вже ухвалених країнами зобов'язань

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Єврокомісія (ЄК) оголосила в п’ятницю, що на конференції ООН з клімату COP27, яка розпочнеться 6 листопада в Шарм-еш-Шейху (Єгипет), закликає всі сторони вжити термінових заходів щодо скорочення викидів парникових газів та дотримуватись зобов’язань у рамках Паризької угоди та пакту Глазго COP-26.

Глава ЄК Урсула фон дер Ляйєн представлятиме Єврокомісію 7-8 листопада на саміті світових лідерів, який офіційно відкриє COP27. З 14 до 18 листопада переговорну групу ЄС очолить виконавчий заступник глави Єврокомісії Франс Тіммерманс.

"На COP27 переговорна група комісії наполягатиме на виконанні наявних зобов’язань, щоб перейти від амбітних слів до конкретних дій, зокрема шляхом ухвалення робочої програми щодо пом’якшення наслідків кліматичних змін для термінового розширення масштабів відповідних завдань та їх реалізації у це критичне десятиліття", – заявляють у Брюсселі.

Як повідомлялося, організатори конференції ООН з клімату COP27 у Шарм-еш-Шейху очікують, що на неї зберуться понад 40 тис. учасників, що стане рекордом для таких заходів.

Зокрема, за заявою організаторів, на конференцію прибудуть понад 100 глав держав та урядів, десятки тисяч інших учасників та журналістів.

administrator

Related Articles