За добу енергетики відновили електропостачання понад 66 тис. абонентів – Міненерго

Київ. 16 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За останню добу енергетики загалом повернули світло понад 66 тис. абонентів в областях України, повідомило Міністерство енергетики в четвер.

За даними міністерства, на Харківщині відновлено електропостачання для понад пів тисячі абонентів. Однак через нові нічні обстріли є пошкодження та відключення світла для ще більше ніж 1000 абонентів.

У Херсонській області енергетики за добу повернули світло 235 сім’ям. Через бойові дії в регіоні залишаються без світла понад 29 тис. абонентів. Через підтоплення – понад 700 точок обліку поки що не живляться.

У Донецькій області також через бойові дії залишаються без світла 123 тис. абонентів, у Запорізькій – 26 тис., Сумській – 2,4 тис., Чернігівській – понад 1 тис.

Крім того, через технологічні порушення вимикалися дві лінії електропередачі та знеструмлювалися понад 31 тис. споживачів у Вінницькій області, всі з яких наразі вже заживлені.

У свою чергу через технічні причини в Кіровоградській області знеструмлені три населені пункти, в Запорізькій – один. Для майже 300 споживачів на Кіровоградщині електропостачання вже відновлено, тривають роботи.

administrator

Related Articles