За попередніми даними, збито всі повітряні цілі, які атакували Київ, – КМВА

Київ. 29 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За попередніми даними, сили ППО збили всі повітряні цілі, які атакували Київ уранці в понеділок, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

“Попередньо, всі повітряні цілі були успішно збиті силами та засобами нашої ППО. За наявною інформацією, влучень по об’єктах Києва не допущено. Дані опрацьовуються та уточнюються”, – йдеться в повідомленні КМВА в телеграм-каналі.

Водночас, як повідомляється, зафіксовано падіння уламків у різних районах міста. “В Оболонському районі три випадки, по одному – в Деснянському та Дніпровському. Без критичних руйнувань. Інформація щодо потерпілих на разі уточнюються. Нагадую про найголовніше для киян – неухильно дотримуйтеся правил безпеки в разі оголошення повітряної тривоги”, – сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Як зазначається, лише через шість годин після нічної атаки країна-агресор знову завдала ракетного удару по Києву. Попередньо, ворог застосував озброєння балістичного типу. Це була вже 16-та атака на столицю від початку місяця. “У такий спосіб ворог змінив тактику – після тривалих винятково нічних нападів завдав удару по мирному місту вдень, коли більшість жителів перебували на роботі та на вулицях”, – зазначив Попко.

У такий спосіб, наголосив голова КМВА, “рашисти явно демонструють, що націлені на знищення цивільного населення”.

Джерело: https://t.me/VA_Kyiv/1902

administrator

Related Articles