Заарештовано з альтернативою застави фігуранта "газової справи" – директора "Київгазенерго"

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави у 744 тис. грн фігуранту "газової справи" – директору ТОВ "ТД "Київгазенерго", який перебував у розшуку і переховувався в Росії, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"8 травня 2022 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ у взаємодії із працівниками Держприкордонслужби і Національної поліції України затримано директора ТОВ "ТД "Київгазенерго", який тривалий час переховувався від слідства на території Росії та вживав заходів конспірації", – йдеться у повідомленні САП у телеграм -каналі у четвер.

За інформацією прокуратури, директора "Київгазенерго" було залучено до протиправної діяльності колишнього народного депутата України та його фінансового директора.

"Зокрема, він приймав участь у придбанні в підконтрольної злочинному угрупуванню нардепа товарної біржі природного газу за заниженою ціною та його подальшій реалізації вже за ринковими цінами. Збитки від такої "діяльності" очолюваного ним підприємства склали понад 11,5 млн грн", – ідеться в повідомленні.

У САП зазначають, що 11 травня слідчий суддя ВАКС застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 744 300 грн застави.

"На сьогодні дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191 КК України" – інформують у САП.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/658

administrator

Related Articles