Закупівлі ліків та медобладнання за кошти держбюджету-2022 буде завершено найближчими тижнями – заступник міністра

Київ. 27 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Закупівлі ліків та медичного обладнання за кошти держбюджету 2022 року будуть повністю завершені протягом найближчих тижнів, прогнозує заступник міністра охорони здоров’я Петро Ємець.

"Протягом кількох тижнів закупівлі будуть повністю завершені", – сказав він на засіданні парламентського комітету із питань здоров’я нації, медичної допомоги та медстрахування у Києві у четвер.

За словами Ємця, наразі вироблено закупівель та укладено контракти на суму 6,2 млрд грн, що становить близько 90% від плану закупівель.

Зокрема, за його словами, на фінальній стадії перебувають контракти із закупівель за 13 напрямами, а за 14 напрямами закупівлі вже повністю завершено.

На сьогодні придбано близько 700 найменувань лікарських засобів та медобладнання. Лікарських засобів закуплено на суму 4,9 млрд грн, медобладнання – на 1,3 млрд грн.

Зокрема, за бюджет 2022 року закуплено обладнання для неонатального скринінгу, наркозно-дихальні апарати, апарати ШВЛ, ендоскопічні системи, КТ, а також обладнання для клініки "Охматдит".

Ємець не уточнив обсягів та номенклатуру цих закупівель.

Водночас, за словами Ємця, на стадії контрактування перебуває закупівля КТ для "Охматдиту".

administrator

Related Articles