Заступнику командувача повітрянодесантних військ ЗС РФ, який віддав наказ захопити аеродром "Київ-Антонов-2", повідомлено про підозру – Офіс генпрокурора

Київ. 18 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські правоохоронці повідомили про підозру заступнику командувача повітрянодесантних військ ЗС РФ, який віддав наказ захопити аеродром “Київ-Антонов-2”, повідомляє Офіс генерального прокурора.

“За процесуального керівництва Офісу генерального прокурора заступнику командувача повітрянодесантних військ ЗС РФ повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, які призвели до загибелі людей, а також у веденні агресивної війни (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України)”, – ідеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі в четвер.

За даними слідства, військовослужбовець РФ “організував підготовку та віддав накази та розпорядження на здійснення підрозділами повітрянодесантних військ ЗС РФ, із застосуванням підрозділів армійської авіації, ураження та захоплення наземних цілей та інших об’єктів на території України”.

“Серед них – інфраструктура аеродрому “Київ-Антонов-2” АТП ДП “Антонов”, – уточнюється в повідомленні.

У такий спосіб російський військовослужбовець забезпечив широкомасштабне вторгнення підрозділів ЗС РФ на територію України з метою її окупації.

“Ці дії підозрюваного призвели до загибелі людей, зокрема дітей, отримання ними тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Також завдано матеріальної шкоди у вигляді знищення будівель, майна та інфраструктури”, – зазначено в повідомленні.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/12265

administrator

Related Articles