Завершено розслідування за обвинуваченням ексдепутата Пацкана у незаконному одержанні компенсації на житло

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Антикорупційні органи України завершили досудове розслідування у справі про зловживання владою народним депутатом України VIII скликання під час отримання незаконної компенсації за житло у столиці, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"7 листопада прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі про зловживання владою народним депутатом України VIII скликання (ч. 1 ст. 364 КК України)", – йдеться у повідомленні САП у телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією прокуратури, на сьогодні детективи НАБУ відкрили обвинуваченому, який наразі обіймає керівну посаду у Рахунковій палаті, матеріали справи для ознайомлення.

"Встановлено, що народний обранець з вересня 2017 до березня 2018 року отримав 117 тис. грн компенсації за житло, незважаючи на наявність власної квартири у столиці. Під час слідства САП та НАБУ встановили факт отримання цим депутатом ще понад 10 тис. грн компенсації. Оскільки з’явилися нові факти корупційного злочину, прокурор змінив раніше висунуту підозру щодо нанесеної шкоди, яка в сукупності сягає понад 127 тис. грн", – інформують у прокуратурі.

У повідомленні САП не зазначається ім’я екснардепа, йдеться про Валерія Пацкана, який написав заяву про відставку з посади голови Рахункової палати України.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/885

administrator

Related Articles