Зеленський порівняв звільнення Херсона з висадкою союзників у Нормандії 1944 року – виступ на саміті G-20

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський порівняв звільнення Херсона із висадкою союзників у Нормандії у роки Другої світової війни.

"Херсон – це одне з найважливіших міст півдня нашої країни та єдиний обласний центр, який Росії вдалося захопити після 24 лютого. І ось Херсон уже вільний. Що це означає? Ця визвольна операція наших Сил оборони є для України аналогією багатьох битв минулого, які були переломними моментами у війнах. Вони символізували такі зміни, після яких люди вже знали, чия буде перемога, хоча ще й доводилося воювати заради неї", – сказав він у вівторок, виступаючи відеозв’язком на саміті G-20.

"Це як, наприклад, D-Day – висадка союзників у Нормандії. Вона ще не була точкою у боротьбі проти зла, але вже визначала весь подальший перебіг подій. Саме це ми відчуваємо зараз. Зараз – коли Херсон вільний", – сказав він.

За словами президента, "щоб звільнити всю нашу землю від рашистів, нам доведеться воювати ще якийсь час… Воювати! Але якщо перемога все одно буде за нами, і ми в цьому впевнені, хіба не варто спробувати реалізувати нашу формулу миру, аби зберегти тисячі життів і вберегти світ від нових дестабілізацій?"

administrator

Related Articles