Зеленський поспілкується з американськими та українськими студентами

Київ. 15 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський анонсував своє спілкування зі студентами провідних університетів США та Канади, а також вищих навчальних закладів України.

За його словами, має зберігатися максимальна увага світу до України, а інформація про потреби Української держави має бути присутня у новинах усіх країн.

"Для більшої інформаційної та політичної підтримки України вже в понеділок спілкуватимуся зі студентами провідних американських університетів. Це 63 університети США та два університети Канади, які об’єднують сотні тисяч студентів і є великою експертною й дослідницькою спільнотою. Їхній голос точно посилить наші можливості", – заявив Зеленський у відеозверненні.

На кінець травня у глави держави заплановано звернення до студентів Стенфордського університету.

Зеленський також анонсував свої плани щодо спілкування з українськими студентами.

"Готуюсь також до спілкування з українськими студентами з провідних ВНЗ. У своєму зверненні до них відповім на важливі та складні запитання, які вже є в нашому суспільстві і які вже видно. Чекаю на глибокі запитання від них", – сказав президент.

Глава держави також заявив, що продовжить свої звернення до парламентів європейських держав. "Наше завдання – це статус кандидата в ЄС, а згодом вступ до ЄС за прискореною процедурою", – наголосив він.

"Не менш важливо мати і максимальну згоду європейських країн посилювати санкції проти Росії. Саме для цього найближчим часом звертатимуся до парламенту Люксембургу", – додав він.

Крім того, за словами Зеленського, триває робота над розширенням географії виступів перед парламентами Африки та Азії.

На 23 травня глава держави запланував звернення до учасників форуму в Давосі. "Обговорюватиметься післявоєнне відновлення. Робимо все, щоб максимально зібрати підтримку світу", – резюмував він.

administrator

Related Articles