Зеленський: Завдання України – залучити світ до реалізації мирної формули

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ключовим завданням України є залучення світу до реалізації мирної формули, сказав у відеозверненні у п’ятницю президент України Володимир Зеленський.

"Із прем’єр-міністром Великої Британії обговорили результати візиту до Лондона першої леді Олени Зеленської, її виступ у британському парламенті. Від імені нашої держави Олена запропонувала Сполученому Королівству проявити лідерство саме у питанні справедливості – у створенні спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії", – сказав він.

Це, нагадав президент, "один із пунктів української формули миру і для мене дуже важливо бачити сьогодні у міжнародній комунікації, що глобальні лідери справді почули українські мирні пропозиції".

"Я нагадую, що українська формула миру – це десять пунктів: від ядерної безпеки до територіальної цілісності, від енергетичної безпеки до повернення всіх військовополонених та депортованих, які утримуються на території Росії. Це одне із ключових завдань для нашої держави – залучити світ до конкретної реалізації пунктів формули миру", – заявив Зеленський.

administrator

Related Articles