Золото дешевшає на 1%, торгується на мінімумі з кінця березня

Нью-Йорк. 25 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на золото в четвер знижуються четверту сесію поспіль, дорогоцінний метал торгується біля мінімальної позначки з 21 березня, пише MarketWatch.

Котирування червневих контрактів на золото на нью-йоркській біржі Comex на 18:35 кч знизилися на 0,96%, до $1945,4 за тройську унцію.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch у середу помістило довгостроковий рейтинг дефолту емітента США “AAA” на перегляд із “негативним” прогнозом у зв’язку з затягуванням переговорів з питання ліміту держзапозичень країни.

Цей фактор підтримав долар за рахунок припливу коштів інвесторів в активи “тихої гавані”. Золото також має статус захисного активу, проте часто дешевшає при зростанні американської валюти, оскільки в цьому випадку стає менш привабливим для власників інших валют.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), додає в четвер 0,34%.

“Якщо долар і дохідність держоблігацій продовжать зростати, висхідний тренд у золоті, найімовірніше, перерветься”, – написали аналітики Sevens Report.

administrator

Related Articles