Зростання кількості абонентів "Київстар ТВ" у 2022 році сповільнилося до 47%

Київ. 13 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Платформа "Київстар ТВ", яка запустила у грудні 2019 року спільний проєкт групи 1+1 media та "Київстар", за третій рік своєї роботи збільшила кількість абонентів на 47%, тоді як за другий рік вона звітувала про майже дворазове зростання.

"У 2022 році час перегляду контенту користувачами "Київстар ТВ" на платформі становив 228 млн годин проти 180,7 млн годин минулого року. Переважна більшість користувачів дивиться контент зі смартфона – 60%, телевізори та приставки обирають 38%, а ще 2% переглядають контент із ноутбуків та планшетів", – йдеться у повідомленні "Київстару" у вівторок.

Компанії традиційно не розголошують абсолютної кількості користувачів платформи, на початок вересня 2021 року їхні представники вказували, що вона входила до трійки кращих гравців ОТТ-ринку, загальна кількість клієнтів яких перевищувала мільйон осіб.

Як зазначається в релізі, з перших днів повномасштабної війни "Київстар ТВ" відкрив доступ до всіх телеканалів новин, а також до дитячого розважального, освітнього контенту, до розділу з аудіоказками українською мовою.

Платформа також долучилася до загальнонаціональної ініціативи "Навчання без кордонів" та розвинула близько 100 проєктів щодо вивчення іноземних мов, цифрової освіти, медіаграмотності, вивчення мистецтва, літератури, дизайну.

Компанія нагадує, що восени "Київстар ТВ" суттєво розширив бібліотеку та поповнив її платним контентом студії Disney (від 49 грн за фільм) у професійному українському озвученні.

Окрім цього, наголошується у повідомленні, серед найпопулярніших фільмів на платформі багато художніх фільмів українського виробництва: "Захар Беркут", "Снайпер: Білий Ворон", "Іловайськ 2014", "Батальйон "Донбас", "Я працюю на цвинтарі", "Максим Оса", "Скажене весілля-3", а також мінісеріал "Господар", який був ексклюзивно представлений на платформі.

Крім того, у вільному доступі є документальні та мистецькі фільми "Маріуполь. Невтрачена Надія", "Херсон. Тихий Терор", "Діти бомбомосховищ", "9 життів", "Вокзал надії".

Як зазначається у релізі, із більш ніж 300 телеканалів, які пропонує "Київстар ТВ", найбільшою популярністю користуються національні телеканали, а рейтинг найпопулярніших каналів за результатами року очолює "1+1", далі розташувалися "Новий канал", ICTV, СТБ та "2+2".

"Зокрема, 80% глядачів дивляться програми телеканалів у прямому ефірі, 10% – у записі, ще 10% глядачів дивляться фільми та серіали у відеотеці. Порівняно з минулим роком попит на фільмові канали зріс на 13%, а на дитяче ТБ – на 2%", – зазначили у "Київстарі".

administrator

Related Articles