Зустріч -знайомство з проєктом “LIKHTAR”

Привіт! Ми, команда проєкту LIKHTAR, наша основна ціль  – згуртувати активну спільноту, молодіжних працівників, представників та представниць неформальної освіти та творчих людей, які були змущені покинути Україну через війну з Росією і тимчасово перебувають у Німеччині.

LIKHTAR будує цю спільноту через зустрічі онлайн і оффлайн, міжнародні обміни для молоді та для людей, які працюють з молоддю, через фотовиставки, кінопокази та інші культурні та освітні заходи. Всі заходи спрямовані на пошук освітніх методів, які допоможуть говорити про війну з молоддю та підтримати спільноту під час війни.

Запрошуємо на оналйн- зустіріч для знайомства з проєктом 12 травня 2022 о 19:00 за Києвом.

Ми чекаємо на тебе назалежно від того у який частині світу ти наразі перебуваєш. Заохочуємо тих, хто наразі перебуває в Україні приєднатися.

Заповни цю онлайн-форму і ми обов’язково зв’яжемося з тобою. Ми говоримо українською, англійською, німецькою, російською.

З нетерпінням чекаємо зустрічі,
Команда LIKHTAR

Проєкт реалізується Bildungsstätte Bredbeck у партнерстві з українською громадською організацією Tolerance in you, за фінансової підтримки DPJW.

авторка ілюстрації Марія Вишедська

administrator

Related Articles